FC24

EA SPORTS FC 24, sizi Dünyanın Oyununda karşılıyor: 19.000’den fazla özgün oyuncunun her maçta nasıl hareket ettiğini, oynadığını ve göründüğünü yeniden tasarlayan HyperMotionV*, Opta tarafından optimize edilen OyunTarzları ve geliştirilen Frostbite Oyun Motoru ile bugüne kadarki en gerçekçi futbol deneyimi.

Ön Sipariş İçin 

https://www.ea.com/tr-tr/games/ea-sports-fc/fc-24

 

 

Oyun Bilgileri ve Yasal Bilgiler

FIFA 23'ü PlayStation Store'dan satın aldıysanız, bu ürünün standart ön sipariş fiyatına kıyasla %10 indirim göreceksiniz.

ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS5™/PS4™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

SADECE SINIRLI BİR SÜRE İÇİN - 22 Ağustos’a kadar EA SPORTS FC™ 24 Ultimate Sürüm ön siparişi verin*, şunları elde edin:

- 27 Kasım’da Satılamayan UEFA Champions League veya UEFA Women’s Champions League Ultimate Team™ Kahraman Ögesi
- 7 Güne Kadar Erken Erişim, 22 Eylül’de oynamaya başlayın
- 4.600 FC Points
- 22 Eylül’den itibaren Ultimate Team™’de Nike Kampanyasına erişim
- Nike Ultimate Team™ Kampanyası Kiralık Oyuncu Ögesi (24 maç)
- Nike x EA SPORTS FC™ Ultimate Team™ Forması
- Satılamayan Haftanın Takımı 1 Ultimate Team™ Oyuncu Ögesi
- Ayrıca tüm Standart Sürüm teşvikleri

Kurucu Statüsü* kazanmak için 1 Kasım’a kadar oynayın.


EA SPORTS FC™ 24, PS4™ ve PS5™ oyunlarını içerir.

EA SPORTS FC™ 24, Dünyanın Oyununun yeni çağıdır: 19.000+ tam lisanslı oyuncu, 700+ takım ve 30+ lig, bugüne kadar yaratılan en özgün futbol deneyiminde birlikte oynuyor.

Her maçta benzersiz gerçekçiliğe güç veren üç modern teknolojiyle kendinizi oyuna daha yakın hissedin: HyperMotionV**, Opta tarafından optimize edilen OyunTarzları ve devrim yapılan Frostbite™ Oyun Motoru.
HyperMotionV, oyunu gerçekten oynandığı şekilde yakalıyor; 180’den fazla profesyonel erkekler ve kadınlar maçından hacimsel verileri kullanarak maç içindeki hareketlerin gerçek hayattaki sahada yaşanan aksiyonu doğru şekilde yansıtmasını sağlıyor.
OyunTarzları sporcuları boyutlandırıyor; Opta ve diğer kaynaklardan alınan verileri yorumlayarak her oyuncunun gerçekçiliğini ve bireyselliğini artıran imza yeteneklere dönüştürüyor.
Devrim yapılan Frostbite™ Oyun Motoru, Dünyanın Oyununu gerçekçi ayrıntılarla sunarak her maça yeni bir sürükleyicilik seviyesi ekliyor.

Yepyeni Ultimate Team™ Geliştirmeleriyle kulüp efsanelerini yetiştirin ve oyuncularınızı geliştirin, hayalinizdeki XI’i kurarken kadın futbolcuları sahada erkek oyuncuların yanında karşılayın.
Teknik Direktör ve Oyuncu Kariyerinde kendi hikayenizi yazın, Clubs ve VOLTA FOOTBALL™’da çapraz oyun*** ile sahada arkadaşlarınıza katılın.

EA SPORTS FC™ 24, futbolun daha yenilikçi geleceğinin bir sonraki bölümüdür.

Bu oyun, rastgele seçilen sanal oyun içi ögeler dahil sanal oyun içi ögeleri elde etmek için kullanılabilen, isteğe bağlı oyun içi sanal para birimi satın alımları içerir.

 

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
05558066169
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar